wtorek, 4 marca 2014

Kartki urodzinowe

Już od dłuższego czasu zbieram się, żeby Wam pokazać kartki, które ostatnio robiłam scrapbookingiem. Technika bardzo mi się podoba, efekty są super, ale chyba jednak wolę quilling :) Ale efekty Wam zaprezentuję :)

Kartki są cztery, głównie urodzinowe. Pierwszą mieliście już okazję zobaczyć kiedyś na blogu, brakowało tylko jednego elementu :)

Druga w kolejności powstawania, na której wypróbowałam maszynowe szycie papieru :) I klej Magik, którym jestem zachwycona :D Nie rozumiem po co wcześniej korzystałam z innych klejów w ogóle :)

A ta to jak do tej pory mój faworyt :) Te zielone kwiatki zakupiłam pod wpływem impulsu i absolutnie nie żałuję ich zakupu.

I ostatnia, nieco odważniejsza jeśli chodzi o łączenie papierów. Efekt całkiem niezły, ale jednak nie jest to moja ulubiona praca :)

A Wy co myślicie? Nadal zbieram się do zrobienia czegoś na kocie wyzwanie dziewczyn z Addicted to Crafts... ale jakoś tak ostatnio kompletnie nie mam na nic czasu :D Jednak praca na cały etat jest mozno wyczerpująca :)

2 komentarze:

  1. Chyba nie miałabym głowy do typowego scrapingu. Za dużo warstw, za dużo wymyślania detali. Póki co bardziej kręci mnie tworzenie prostych kartek z jakimiś quillingowymi elementami. Ale znając siebie, za jakiś czas chciałabym też spróbować stworzyć coś tak pięknego, jak powyższe kartki :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję ślicznie za komplement :) To moje pierwsze kroki w tej technice i bardzo mi się podoba... ale jednak quilling podoba mi się bardziej :D

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...