niedziela, 13 kwietnia 2014

Quillingowa Wymianka Wielkanocna 2014

Już od jakiegoś czasu chciałam wziąć udział w jakiejś fajnej wymiance między blogerkami, ale cały czas odkładałam to na potem, bo co chwilę wyskakiwało coś nowego. Ale kiedy napisała do mnie przemiła Kasia, z którą, jak się okazało łączy nas o wiele więcej niż quilling (:)), postanowiłam, że tym razem dam radę. I faktycznie się udało :)


Swoją przesyłkę otrzymałam jeszcze w czwartek. Czekała na moim biurku, jak wróciłam z pracy :) A w środku... same śliczności!


W paczuszce znalazłam śliczną karteczkę wielkanocną od Gosi, dwie kurczaczkowe serwetki i sporo przydasiów. Ze wstążek już miałam okazję się ucieszyć, wykorzystując je do moich scrapbookowych kartek, które pokażę Wam jutro.

Ja z kolei wysyłałam swoją karteczkę do Kasi z bloga K-art i już wiem, że karteczka jej się spodobała :) Ucieszyło mnie to ogromnie :) Teraz mogę ją pokazać ja.

A wrażenia z wymianki? Naprawdę pozytywne! Podobało mi się ogromnie i chciałabym powtórzyć to jeszcze raz w przyszłości :) Może tym razem jakąś szyciową? Ktoś coś słyszał i wie?

2 komentarze:

 1. Karolino, bardzo dziękuję, że zgłosiłaś się do naszej mega zabawy!
  Mam nadzieję, że karteczka i niespodzianki od Gosi (to jest ciocia mojego narzeczonego:) sprawiła Ci wiele radości :)
  Twoja karteczka przepiękna :), trenuje-trenuj quilling, bo jest tego wart :)
  Mam też nadzieję, że bedziesz brała udział w naszych kolejnych inicjatywach i zabawach.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze raz ślicznie dziękuję za cudowną kartkę :) kwiatuszki na niej bajeczne :) i oczywiście za przydasie - na pewno je wykorzystam :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...