niedziela, 27 października 2013

Różany wazonik

Zgodnie z zapowiedziami - kolejna butelka. Tym razem zrobiona w całości ze względów praktycznych :) Była zadrukowana dekoracjami z okazji rozpoczęcia kolejnego tysiąclecia (tak, miałam zachowaną butelkę po szampanie z 2000 roku - od zawsze wiedziałam, że na coś się przyda :>). Zastanawiałam się co się z tego urodzi, ale po pomalowaniu na biało nietypowy kształt butelki okazał się być jej największą zaletą.Tym razem zdecydowanie najwięcej czasu zajęło mi cieniowanie, które obejmowało zabawę pięcioma różnymi kolorami. Ale przy takim kształcie butelki miało sens, bo chciałam jeszcze dodatkowo uwydatnić jej kształt.

Oczywiście pobawiłam się spękaniami. Ale jako że robiłam to na szybko, tuż przed wyjazdem do Krakowa (jakoś godzinę przed) to zepsułam. Po powrocie musiałam całość wyczyścić rozpuszczalnikiem, zastanawiając się czy czasem nie zepsuję całej butelki przy tym... ale nie! Wyszło dobrze :) Miejscami zostawiłam kilka spękań dla ciekawszego efektu i mogłam lakierować :)
Butelka trafiła wczoraj do znajomych moich rodziców, jako prezent. Podobno bardzo się podobała :>

4 komentarze:

 1. Nooo, lubię to :) Gdybyś mi powiedziała, że butelka ma taki kształt to bym nie poddawała w wątpliwość, czy cała pomalowana będzie ładniejsza :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak Ci miałam przez telefon opowiedzieć jaki miała kształt? :P Poza tym mam jeszcze tą butelkę, którą zrobiłam na samym początku i już wiem jak ją wykończyć, żeby dobrze wyglądała. Może będzie robiła podobne wrażenie, jak z nią skończę. Ale zanim to nastąpi mam całą masę innych projektów do zrealizowania na wczoraj :D

   Usuń
 2. Swietny wazonik :) Jak tam obiecywany Kubus Puchatek? Pamietaj tez o moich lalkach - zamowienie caly czas aktualne i czasu coraz mniej... Wpadnij na irc-a to obgadamy szczegoly - pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...